کمیاب سنتر
فروشی
 
 
دوشنبه 12 مرداد‌ماه سال 1388 :: 03:12 ب.ظ ::  نویسنده : مدیر وبلاگ

اهمیت فشرده سازی فایل ها به خصوص در دنیای اینترنت امروزه به حدیست که افراد گاه به خاط چندین کلیوبایت از قرار دادن تصاویر و یا فایل در وبسایت خود جلوگیری به عمل می آورند . دو فشرده ساز مطرح و قدرتمند دنیا با نام WinRar و Winzip اگرچه بسیاری از نیازهای فشرده سازی و ساخت آرشیو میلیون ها کاربر علاقمن رایانه ای را انجام می دهند، ولی بار هم حجم حاصله توسط این نرم افزار ها و فرمت اختصاصی آنها یعنی RAR یا ZIP تا بالا خواهد بود ! شاید نرم افزار نوین تر با بهره گیری از فن آوری روز و فرمت خاص خود بتواند جایگزین مناسبی برای فشرده سازی این غول های فشرده ساز دنیا باشد !
StuffIt Deluxe نام نرم افزار بسیار قدرتمند و توانا از شرکت SmithMicro Software است که با عرضه فرمت های اختصاصی متنوع از جمله دو فرمت بسیار قدرتمند فشرده سازی خود یعنی .sit و .sitx توانسته محبوبیت بسیاری در میان کاربران و علاقمندان به مهارت فشرده سازی برای خود کسب کند.

عمده قدرت و توانایی این نرم افزار محبوب رایانه ای که طی چندین سال گذشته نسخه های متعدد و توانایی را از ارائه کرده است در همه کاره بودن آن است که بنا به شعار سایت سازنده این نرم افزار همه چیز را فشرده می کند ! محافظت قدرتمند، توانایی های خوب Backup و Archiving، ارسال فایلها در محیطی امن و قدرت بالا در فشرده سازی از جمله ویژگی های این نرم افزارتواناست .
در مقایسه جالبی که سایت سازنده نرم افزار میان
StuffIt Deluxe و Winzip کرده است، نرم افزار StuffIt Deluxe از بسیاری لحاظ برتری و قدرت بالاتری نسب به Winzip مطرح و مشهور داراست . برای مشاهده این موضوع به این صفحه مراجعه کنید ....
آخرین سنخه از این نرم افزار StuffIt Deluxe 13.0 2009 است که در ادامه با تمامی قابلیتهای برتر آن آشنا می شویم ...

قابلیت های کلی نرم افزار StuffIt Deluxe v13.0 2009 ابزاری قدرتمند فشرده سازی :

- قابلیت های بخش فشرده سازی

قابلیت منحصر به فرد فشرده سازی آنی تصاویر کاهش چشمگیر 30 درصدی سایز بدون کاستن کیفیت محسوسی از تصویر  .
قابلیت فشرده سازی فایل ها تا سقف 98 درصد بسته به نوع و فرمت فایل !

دسترسی به تمامی قابلیت های فشرده سازی تنها با یک کلیک بر روی آیکون مربوطه Systray ویندوز .

استخراج بیش از 20 فرمت رایج فشرده مطرح دنیا .

دارا بودن دو فرمت اختصاصی و بسیار قدرتمند.sit و .sitx برای خلق فایلهای فوق فشرده


دانلود با حجم ۳۹.۳ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.comآخرین مطالب
آمار وبلاگ
تعداد بازدیدکنندگان: 287059